Jak pracujemy

Poznaj specyfikację naszej pracy

Etapy budowy modułowej

Domy modułowe 19c jak pracujemy

Budownictwo modułowe zasadniczo różni się od budownictwa tradycyjnego – szczególnie na etapach poprzedzających budowę. Maksymalne wykorzystanie projektu modułowego wymaga innego sposobu myślenia i koordynacji. Nasi eksperci w dziedzinie budownictwa modułowego pomagają kierować rozwojem projektu na etapie planowania i projektowania. Pomaga to stosować najlepsze praktyki budownictwa poza siedzibą firmy za pomocą modułów i osiągnąć pożądane wyniki w zakresie harmonogramu i budżetu.
Zintegrowane podejście do projektowania jest kluczowe na wczesnym etapie, aby zapewnić zbieżność wszystkich procesów, aby zadbać o koordynację między unikalnymi wymaganiami konstrukcyjnymi modułowymi i innymi obszarami, takimi jak mechanika i elektryka. Rozmiar i konfiguracja modułów są ważne, ponieważ muszą być zgodne z wymaganiami dotyczącymi dostępu do obiektu i przepisami transportowymi. Rozmiary i układy modułów również określają rozmiar i układ fundamentów. Od etapu architektonicznego, projektowego i inżynieryjnego, poprzez produkcję, transport i logistykę, aż po ostateczną instalację i uruchomienie, nasz zespół kierowników projektów jest tutaj, aby wspólnie z Tobą budować.

Siła współpracy

Zalecamy organizowanie zespołu projektowego „poziomo”, a nie „pionowo”. W konwencjonalnym budownictwie informacje mają tendencję do przepływu od góry (właściciel/architekt) do dołu (firma budowlana) i w tym schemacie wiele informacji gubi i prowadzi to do zaburzenia procesu prac.  W 19c domy modułowe skupiamy się na umożliwieniu wszystkim stronom bezpośredniej komunikacji ze sobą, aby zapewnić efektywny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi członkami zespołu. Prowadzi to do efektywności projektów, efektywności i kreatywnych rozwiązań wszelkich wyzwań, które stają na naszej drodze.

Współpraca domy modułowe 19c