Domy modułowe 19c: cechy i zalety 150 150 19c Domy modułowe

Domy modułowe 19c: cechy i zalety

11 powodów, dla których pokochasz nasze modułowe projekty domów 19cEco
Wybór projektu nowego domu nie jest łatwym zadaniem. Dzięki nieskończonym konfiguracjom planów pięter do wyboru oraz wyposażeniu i wykończeniom do wyboru, łatwo jest dać się pochłonąć szczegółom. A wszystko, czego naprawdę chcesz, to wiedzieć, jak będzie wyglądał Twój nowy dom, kiedy się do niego wprowadzisz.

Wiemy to, bo tam byliśmy. Zadręczanie się próbkami farby i wyborem podłogi i wszystkim pomiędzy. Właśnie dlatego nasza oferta 19cEco składa się z wybranych planów odpowiednich dla każdej rodziny oraz wspaniałych funkcji zawartych w standardzie – nie jako opcjonalne dodatki. Wszystko to sprawia, że ​​nasz proces projektowania i budowy jest łatwą, przejrzystą i przyjemną podróżą.

Więc odłóż na bok listę zalet i wad i wyobraź sobie, jak to jest mieszkać w nowym domu 19c Eco z tymi niesamowitymi funkcjami i korzyściami. Możesz nawet zastanawiać się, jak kiedykolwiek żyłeś bez nich.

Współczesne funkcje projektowe do życia w dobrym stylu
W 19c Domy modułowe wierzymy, że nowoczesny luksus oznacza życie w komforcie bez szkody dla środowiska naturalnego. Nasze domy przodują dzięki nowoczesnej estetyce i projektowi przyjaznemu dla planety.

Pomyśl: szczegóły projektu, które pokochasz, takie jak modernistyczny profil i palety kolorów inspirowane naturalnym krajobrazem, a także przyjazne dla środowiska funkcje, takie jak energia słoneczna i okładziny bezemisyjne w standardzie.

Oto cztery inspirujące szczegóły projektu 19cEco, które z pewnością pokochasz.

Wybierz jeden z pięciu starannie zaprojektowanych domów

Niezależnie od tego, czy szukasz oszałamiającego studia, czy pokoju dla całej rodziny, wybraliśmy plany dzięki pięciu starannie dobranym projektom. Każdy projekt obejmuje przestronną kuchnię z wyspą sąsiadującą z salonem i jadalnią na otwartym planie. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania imprezy na świeżym powietrzu dzięki zadaszonemu tarasowi w standardzie.


19c Eco obejmuje trzy sypialnie i jedną łazienkę z otwartą kuchnią, jadalnią i salonem oraz miejsce do zabawy na tarasie.

Ustaw ton za pomocą palet kolorów inspirowanych naturalnym krajobrazem

Zainspirowane naturalnym krajobrazem, nasze neutralne palety kolorów wprowadzają do domu subtelne poczucie zainteresowania i osobowości – bez przykuwania uwagi. Te ponadczasowe odcienie tworzą idealne płótno do ułożenia własnego stylu wnętrza.

Stań na podłodze, która dodaje charakteru i tekstury

Podłoga ma ogromny wpływ na to, jak wygląda i czuje się przestrzeń, ale pełni również ważną funkcję. Musi być zarówno trwała, jak i dostosowana do przeznaczenia pomieszczenia – co stanowi klucz do wyboru materiału. Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojego nowego domu z drewnianą podłogą z dębu, tworząc ciepłą i zachęcającą atmosferę. A uczucie soczystych dywanów ze 100% wełny merynosowej na palcach w sypialni – nigdy nie będziesz chciał nosić kapci ani skarpetek.

 

Dom modułowy 19c z podłogą z dębu tasmańskiego tworzy ciepłą, zachęcającą atmosferę.

Zbierzcie się wokół wyspy kucjennej w domu modułowym 19cEco z Bielska-Białej

Nie ma nic lepszego niż poczucie absolutnej swobody we własnym środowisku. A co może być bardziej relaksującego niż gromadzenie się wokół wspaniałej wyspym kuchennej, aby rozmawiać podczas gotowania lub dzielić się przystawkami na talerzu. Każdy dom 19cEco ma blaty wykonane z odtworzonego kamienia. Odtworzone kamienne blaty są wykonane z pokruszonych skał zamiast płyt, co zmniejsza wpływ na środowisko. Pomyśl o tym jako o nowoczesnym projekcie ze zrównoważonymi zaletami.

Przyjazne dla środowiska korzyści dla życia pozytywnego dla planety

Zrównoważone od podstaw, nasze domy modułowe 19cEco minimalizują negatywny wpływ na środowisko, jednocześnie maksymalizując komfort i dobre samopoczucie. Są one wykonane z precyzją z naturalnych materiałów pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny i przetestowanych pod kątem czasu i zawierają przyjazne dla środowiska funkcje, takie jak zbiorniki na energię słoneczną i wodę deszczową, energooszczędne systemy ciepłej wody z pompą ciepła oraz wodooszczędne armatury hydrauliczne w standardzie.

Oto pięć ekologicznych funkcji, które pokochasz.

Popraw efektywność energetyczną dzięki 7-gwiazdkowemu domowi o klasie

19c Domy modułowe Bielsko-Biała tworzy zrównoważone domy , 7-gwiazdkowe, energooszczędne domy z oszałamiającymi współczesnymi funkcjami, które mogą zwiększyć wartość Twojego domu i znacznie obniżyć rachunki za energię.

Pasywny projekt solarny i inne środki efektywności energetycznej – takie jak energia słoneczna, system ciepłej wody z pompą ciepła, izolacja, potrójne szyby, zbiorniki na wodę deszczową, systemy szarej wody oraz urządzenia oszczędzające wodę i energię – poprawiają efektywność energetyczną domu i zmniejszają negatywny wpływ na środowisko .

Nasze analizy wykazują, że ​​energooszczędne funkcje, takie jak potrójne szyby, przyczyniły się do szybszej sprzedaży domów. Ilustruje to, w jaki sposób ekologiczne projektowanie zwiększa atrakcyjność i wartość domu.

Oprócz tego, że minimalne zapotrzebowanie na energię dla nowych domów od maja 2022 r.zmieni się z 6 gwiazdek na 7 gwiazdek, potrzebujesz budowniczego z udokumentowanym doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu 7-gwiazdkowych domów energooszczędnych.

Oszczędzaj wodę dzięki zbiornikowi na deszczówkę o pojemności 10 000 litrów

Czy wiesz, że przeciętnie w ciągu swojego życia robimy ponad 9000 prań? To dużo wody. A teraz wyobraź sobie, że używasz wody deszczowej ze zbiornika na wodę o pojemności 10 000 litrów do prania i spłukiwania toalety – to duża oszczędność wody. Wszystkie domy 19cEco są wyposażone w zbiornik na wodę o pojemności 10 000 litrów do zbierania wody deszczowej z dachu i wykorzystują oszczędzające wodę armatury hydrauliczne, aby zmniejszyć zużycie wody tam, gdzie nie można wykorzystać wody ze zbiornika.

Zmniejsz rachunki za energię dzięki energii słonecznej

Wyobraź sobie, jaki wpływ na środowisko wywarłbyś, sadząc 58 drzew każdego roku. Lub przez oszczędzenie 965 litrów benzyny. Każdy dom 19cEco jest wyposażony w instalację fotowoltaiczną podłączoną do sieci o mocy 2,2 kW, co daje możliwość wywarcia dokładnie takiego pozytywnego wpływu. Możesz więc zaoszczędzić do 51% na rachunkach za energię.

Śpij spokojnie i wygodnie dzięki potrójnie szklonym oknom

Wyobraź sobie, że zimą zasypiasz w ciepłym pokoju. Żadnego chłodu emanującego z okna. A odgłosy hałaśliwego ruchu ulicznego (lub hałaśliwych ptaków) są prawie niesłyszalne. Nasze domy modułowe 19cEco Bielsko-Biała, oparte na zasadach pasywnego projektowania słonecznego, wyposażone są w okna z potrójnymi szybami, które zapewniają chłód latem, ciepło zimą i spokojny sen przez cały rok. Ten nowoczesny komfort ma również korzyści dla środowiska. Czy wiesz, że do 40% strat ciepła w domu następuje przez przeszklenia? Okna z potrójnymi szybami pomagają zwalczyć ten problem i mogą zmniejszyć utratę ciepła zimą nawet o 70%.

Gotowy, aby urzeczywistnić marzenie o 19c Eco?

Ekspozycja 19cEco jest kompletna i gotowa dla zwiedzających. Zarezerwuj wizytę , aby osobiście zapoznać się z planem domu modułowego 19cEco. Lub skontaktuj się z nami już dziś , aby porozmawiać z naszym specjalistą i dowiedzieć się, który projekt 19cEco najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, lokalizacji i preferencji.

  • Trendy w zrównoważonym podróżowaniu 2022 150 150 19c Domy modułowe Trendy w zrównoważonym podróżowaniu 2022
  • Problem odpadów budowlanych (i rozwiązanie) 150 150 19c Domy modułowe Problem odpadów budowlanych (i rozwiązanie)